Najnovšie recenzie zo sekcie Outdoorové variče

Pinguin Surpass Titan

• Funkčnosť
  • Spoľahlivosť
  • Váha
  • Spratnosť

Vybral som si kvôli parametrom, nesklamal, jednoduché používanie, spoľahlivý. Produkt vrelo odporúčam, veľké plus je plastové prepravné puzdro v ktorom je miesto ešte na pár zápaliek a škrkadlo. Ovládanie plameňa je bezproblémové, jednoduché, skutočne je ľahký a som s ním úplne spokojný. Konštrukcia je pevná, odolná, zúbky zabraňujú skĺznutiu hrnca, ak však má rovné dno, moc ho samozrejme neudržia čo je normálne a neberiem to ako mínus. cena zodpovedá kvalite, vhodný pre každého. Skúšaný hlavne v lete a priemerných teplotách, pri príliš nízkych teplotách nemám skúsenosť.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 5. marca 2013

Zakúpený v HEJ.sk

• dobre sa s ním pracuje
  • nemá žiadne

výborný produkt

Overený zákazník Adam Sport Overený zákazník

Pridané: 2. decembra 2012

Zakúpený v Adam Sport

• Pre moje účely slúži výborne, silná konštrukcia, piezo zapaľovanie kdekoľvek sa budete nachádzať a rýchla výmena kartuše :)
  • Mohli by plniť trošku viac tie kartuše :)))) Na objem celej kartuše nebývaju do plna plné :) ale asi to má svoj význam. Inak nič proti tomuto skvelému výrobku :)

Ako som spomínal, má všetko čo potrebujete pri stanovačke, chate, výstupoch a iných akciách. Samotný produkt nevýhhodu nemá - kategória produktu, teda plynové variče majú nevýhodu v nízkych teplotách - plyn vtedy nefunguje ako má :) pri mínusoch. Na extrémne mrazy a extrémne podmienky doporučujem skôr doplatiť za benzínový varič. Inak značka ako Campingas je učite z lepších výrobkov :)

Overený zákazník Sport-snow.sk Overený zákazník

Pridané: 5. novembra 2012

Zakúpený v Sport-snow.sk

• jednoduchosť,praktický,rozmery,účinnosť

jednoducho OK,pomer cena/výkon,konštrukcia

Pridané: 15. júla 2012

• Je naozaj mikro.

Priviesť do varu liter vody trvalo o niečo dlhšie ako udávaných 5 minút, najmä ak nebolo úplné bezvetrie, ale keďže nemám skúsenosť s iným varičom, určite si ho beriem do terénu aj nabudúce.

Pridané: 2. júla 2012

+++++

Overený zákazník Sport-outdoor.sk Overený zákazník

Pridané: 1. mája 2012

Zakúpený v Sport-outdoor.sk

• skladnost,jednoduche pouzitie,vaha,dostatocny vykon,odolna konstrukcia/aspon zatial/
  • zatial nic

Sikovny varic s vlastnym prepravnym vreckom,na turistiku idealny,skoda len ze nema integrovany piezozapalovac a malu zabranu proti vetru ako je to u konkurencie.
Pouzitie je bezpoblemove,vykon dostacujuci.Som s nim spokojny.Odporucam ho s malou kartusou,velka zabera vela miesta v batohu co dost prekaza a pri vykone ktory ma ju ani nieje potreba na kratke vylety do prirody.

Overený zákazník Dunaj.sk Overený zákazník

Pridané: 20. februára 2012

Zakúpený v Dunaj.sk

• robi to riadny hukot. lahko sa sklada, dobre skladny a lahky. ten kusok plastu vobec nevadi kedze nenesie ziadnu vahu, sluzi len na vymedzenie 3 nosnikov. dobre sa reguluje. zatial som neprisiel na nic co by sa dalo vylepsit.
  • nic

robi to riadny hukot. lahko sa sklada, dobre skladny a lahky. ten kusok plastu vobec nevadi kedze nenesie ziadnu vahu, sluzi len na vymedzenie 3 nosnikov. dobre sa reguluje. zatial som neprisiel na nic co by sa dalo vylepsit. nic proti.

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 18. februára 2012

Zakúpený v HEJ.sk

• Dobrý design aj spôsob obsluhy
  • Možno malá náplň plynu zatiaľ som to ešte neodskúšal.

Spokojný

Pridané: 6. decembra 2011

• prakticky
  • lahko uskladnitelny
  • idealny na cestach pri autocampovani

prakticky
lahko uskladnitelny
idealny na cestach pri autocampovani

Edelrid Devil II

Edelrid Devil II

Overený zákazník Sport-outdoor.sk Overený zákazník

Pridané: 26. januára 2011

(naposledy upravené 26. januára 2011)

Zakúpený v Sport-outdoor.sk

Tento varič som mal objednaný a tiež som sa na predajni v poslednej chvíli rozhodol pre zmenu. Vzal som iný od značky EDELRID a som s ním spokojný. Je spratný,ľahký,bezproblémovo sa obsluhuje. Treba si k nemu dokúpiť závetrie na variče,to sa naozaj hodí. Hlavne pri nejakej hrebeňovke. Celkové hodnotenie - výborný varič spomedzi plyňákov. Dávajte si pozor pri kúpe kartuší k nemu. Nekupujte kartuše bez vntilu.Nebudete ju môcť totiž zložiť skor,kým celý obsah neminiete. Na to si dajte naozaj pozor!!!

Anonym Anonym

Pridané: 31. júla 2010

• vynikajúca cena
  • nízka nezaťažujúca hmotnosť
  • nízka spotreba
  • vysoký výkon

Coleman F1 Lite je špičkovo vyhotovený plynový varič, s mimoriadne vysokým a spoľahlivým výkonom, ktorým sa môže pochválit len jeho máloktorý konkurent. Je stavaný tak, aby vám zabezpečil tak potrebné a nutné teplo v podmienkach, ktoré sa už len ťažko opisujú. Jeho cena vyzerá popri výkone 4800W a jeho veľmi malých rozmeroch skutočne smiešne. Jeho veľmi malá spotreba je jeho najväčšou devízou, ktorou sa líši od varičov v tejto kategórii. Pri myšlienke hmotnosti 77 g sa vám len rozjasní tvár s vedomím, že tento výkonný varič zaberie najmenšie možné miesto vo vašom batohu a zaťaží vás hmotnosťou, ktorú by ste necítili, ani keby ste ho mali zavesený na krku. Skutočne unikátny výrobok, ktorý vám pomôže v tých najťažších situáciách a neotočí sa k vám chrbtom. Kvalita a výkon na nezaplatenie.

Anonym Anonym

Pridané: 11. júla 2010

• do prírody
  • nič tým nepodpálite

Plynový varič určený do prírodi nič tam nepodpálite len vezmete hrniec vezmete konzervu a dáte obsah tej konzervy do hrnca dáte na varič zapnete chvílu počkáte a máte uvarené.

POZOR tento varič je určený len na turistiku v lese alebo niekde v prírode.

Je to super varič aj ked ho nemám moja mama ho má a vždy ked ide do prírody kempovať tak si vezme tento úžasný varič zo sebou.Vždy!!!

Zobrazujem 401 - 414 zo 414 recenzií 1...17 18 19 20 [ 21 ]